[صفحه اصلی ]   [ English ]  
:: صفحه اصلي :: ثبت نام :: برقراري ارتباط :: راهنماي پايگاه ::
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
درباره همایش::
سازمان همایش::
برگزارکنندگان و حامیان::
تقویم همایش::
محورهای موضوعی همایش::
شرکت در همایش::
ارسال مقاله::
برنامه‌های جانبی::
نحوه ارائه شفاهی و پوستر::
اسکان::
تسهیلات پایگاه::
برقراری ارتباط::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
:: کمیته علمی ::
اعضای کمیته علمی و داوران همایش (به‌ترتیب الفبا)
نام و نام خانوادگی دانشگاه / پژوهشگاه / صنعت
دکتر حسین ادریس دانشگاه صنعتی اصفهان
دکتر اکبر اسحاقی دانشگاه صنعتی مالک‌اشتر اصفهان
دکتر عبدالمجید اسلامی دانشگاه صنعتی اصفهان
دکتر علی اشرفی دانشگاه صنعتی اصفهان
دکتر فخرالدین اشرفی‌زاده دانشگاه صنعتی اصفهان
دکتر عبدا...اسلامی مجد موسسه آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاعی
دکتر اعظم ایرجی زاده دانشگاه صنعتی شریف
دکتر محمد ابراهیم بحرالعلوم دانشگاه شیراز
دکتر سعیدرضا بخشی دانشگاه صنعتی مالک‌اشتر اصفهان
دکتر محسن بدرسمای دانشگاه صنعتی اصفهان
دکتر طیبه بهزاد دانشگاه صنعتی اصفهان
دکتر سید مسعود برکت دانشگاه مالک اشتر
دکتر نرگس تبریزی گروه صنعتی مپنا
دکتر کوروش جعفرزاده دانشگاه مالک اشتر
دکتر حسین جمالی دانشگاه مالک اشتر
دکتر عبدالحمید جعفری دانشگاه باهنر کرمان
دکتر سیدرحمان حسینی دانشگاه صنعتی مالک‌اشتر اصفهان
دکتر محمود حیدرزاده سهی دانشگاه تهران
دکتر شاهین خامنه اصل دانشگاه تبریز
دکتر مهدی خدایی دانشگاه خواجه نصیر
دکتر مهشید خرازیها دانشگاه صنعتی اصفهان
دکتر محمدرضا رحیمی‌پور پژوهشگاه مواد و انرژی کرج
دکتر احمد رضاییان دانشگاه صنعتی اصفهان
دکتر مهدی رنجبر دانشگاه صنعتی اصفهان
دکتر کیوان رئیسی دانشگاه صنعتی اصفهان
دکتر کریم زنگنه‌مدار دانشگاه صنعتی مالک‌اشتر تهران
دکتر محمد ژیانی دانشگاه صنعتی اصفهان
دکتر حمیدرضا سلیمی جزی دانشگاه صنعتی اصفهان
دکتر رضا سلطانی دانشگاه تهران
دکتر رضا شجاع‌رضوی دانشگاه صنعتی مالک‌اشتر اصفهان
دکتر  علی شفیعی دانشگاه صنعتی اصفهان
دکتر مرتضی شمعانیان دانشگاه صنعتی اصفهان
دکتر کوروش شیروانی سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران
دکتر مهدی صالحی دانشگاه صنعتی اصفهان
دکترعلیرضا صبور روح‌اقدم دانشگاه تربیت مدرس
دکتر محمدرضا طرقی نژاد دانشگاه صنعتی اصفهان
دکتر مسعود عطاپور دانشگاه صنعتی اصفهان
دکتر علیرضا فدایی دانشگاه صنعتی اصفهان
دکتر آرش فتاح‌الحسینی دانشگاه بوعلی سینا همدان
دکتر محمد حسین فتحی دانشگاه صنعتی اصفهان
دکتر احسان فروزمهر دانشگاه صنعتی اصفهان
دکتر خسرو فرمنش  دانشگاه صنعتی مالک‌اشتر اصفهان
دکتر محمود کدخدائی دانشگاه صنعتی اصفهان
دکتر احمد کرمانپور دانشگاه صنعتی اصفهان
دکتر فتح الله کریم زاده دانشگاه صنعتی اصفهان
دکتر عباس کیان وش دانشگاه تبریز
دکتر احمد کیوانی دانشگاه شهرکرد
دکتر محمدعلی گلعذار دانشگاه صنعتی اصفهان
دکتر شیدا لباف  دانشگاه صنعتی اصفهان
دکتر بهنام لطفی دانشگاه شهید چمران اهواز
دکتر فرزاد محبوبی دانشگاه صنعتی امیرکبیر تهران
دکتر علیرضا مشفق دانشگاه صنعتی شریف
دکتر مسعود مصلایی پور دانشگاه یزد
دکتر رضا مظفری نیا دانشگاه صنعتی مالک‌اشتر اصفهان
دکتر محمود منیرواقفی دانشگاه صنعتی اصفهان
 دکتر بهروز موحدی دانشگاه اصفهان
دکتر سیّدمهران نحوی دانشگاه صنعتی اصفهان
دکتر فرید نعیمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد
دکتر ضیاء والفی دانشگاه مالک اشتر
دکتر بهزاد نیرومند دانشگاه صنعتی اصفهان
دکتر بنیامین یارمند پژوهشگاه مواد و انرژی کرج
دکتر ساسان یزدانی دانشگاه سهند تبریز
دفعات مشاهده: 1701 بار   |   دفعات چاپ: 160 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
::
هجدهمین همایش ملی مهندسی سطح و چهارمین همایش تخصصی فراوری مواد با لیزر 18th National Conference on Surface Engineering
Persian site map - English site map - Created in 0.049 seconds with 847 queries by yektaweb 3471